BAŞARILARLA DOLU BİR GEÇMİŞ

HERZOG ÖĞÜTME
PULVERİZASYON

Öğütme işlemi, birçok inorganik ve organik malzemenin analizinde kullanılan, zamandan ve maliyetten tasarruf sağlayan bir numune hazırlama işlemidir.

Bize ulaşın
40 YILLIK TECRÜBE

Herzog Peletleme
Pres

HERZOG numune hazırlık alanında peletleme için manuel ve otomatik makine tedarikçisidir. Küçük veya orta ölçekli numune yüklerine sahip manuel uygulamalar için mevcut modeller "TP20, TP20E, TP40, TP 40/2d, TP60, TP60/2d, HTP40, HTP60" tipi cihazlardır.

ÜRÜNLERİMİZ
SİZİN İÇİN BURADAYIZ

HERZOG FÜZYON

Analiz için toz numune hazırlamanın en yaygın yolu borat füzyon prosesidir. Numunenin eser miktarda fazla lityum tetraborat ile füzyonunu ve düz yüzeyli bir cam bilyeye dökümünü içerir. Füzyon işlemi sırasında numunenin fazları cam benzeri boratlara dönüştürülerek XRF analizi için mükemmel şekilde boyutlandırılmış homojen bir boncuk elde edilir.

HERZOG FÜZYON
BAŞARILARLA DOLU BİR GEÇMİŞ

HERZOG
BEAD 1 HF

Bead One HF, zorlu analitik görevler için size kapsamlı işlevsellik ve esneklik sunar. Endüktif füzyon yöntemi, eriyiğin ayarlanan sıcaklığa hızlı ve anında ısınmasını sağlar.

HERZOG BEAD 1 HF
40 YILLIK TECRÜBE

HERZOG
STANDART OTOMASYON

HERZOG, otomatik numune hazırlama ve kalite kontrol alanında çok geniş bir uygulama yelpazesinde standartlar belirlemiştir. HERZOG Standart Laboratuvarı, endüstriyel otomasyonda uzun yıllara dayanan deneyim ve uzmanlığı yansıtır.

HERZOG STANDART OTOMASYON
SİZİN İÇİN BURADAYIZ

HERZOG PELETLEME
PRES

HERZOG, manuel makinelerden tam otomatik laboratuvar çözümlerine kadar geniş bir yelpazede farklı ekipmanlar sunmaktadır.

HERZOG HİDROLİK PRES

HERZOG TÜRKİYE SERVİS, BAKIM ve ONARIM

Servis, bakım ve onarım istekleriniz için arıza bildirim formumuzu doldurunuz.

HERZOG YEDEK PARÇA BAKIM ve ONARIM

MERKİM KİMYASAL MEDİKAL DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI GID. TAR. İNŞ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. | HERZOG Maschinenfabrik GmbH'nın
TÜRKİYE'DE YETKİLİ YEDEK PARÇA BAKIM ONARIM TEDARİKÇİSİDİR.

ÇİMENTO

HERZOG Maschinenfabrik GmbH & Co. KG, dünya çimento endüstrisinin laboratuvar sistemlerinin geliştirilmesi ve kurulmasında lider kuruluşlardan biridir.

Daha fazla

DEMİR ÇELİK

Dünyanın önde gelen çelik üreticileri, ürünlerinin kalite kontrolü için HERZOG sistemlerini kullanıyor.


Daha fazla

MADEN

HERZOG, madencilik endüstrisinde numune hazırlık alanında eksiksiz çözümleriyle dünyanın önde gelen laboratuvar sistemleri tedarikçisidir.

Daha fazla
DÜNYA ÇİMENTO SEKTÖRÜ A.B.D. TEKSAS'TA BULUŞUYOR

2023 IEEE-IAS/PCA ÇİMENTO KONFERANSI

HERZOG Maschinenfabrik GmbH Dünya Çimento sektörünün devleriyle 23-27 Nisan 2023 tarihinde A.B.D.'nin Teksas Eyaletinde 64. kez bir araya geliyor.

Her yıl yapılan ve bu yıl 64.'sü gerçekleştirilecek olan konferansa 400 şirketten 750 katılımcı iştirak ediyor.

Daha fazla
750
Katılımcı
400
Şirket
15
Oturum
30
Sponsor
17 - 30 /03 /2023 tarihleri arasında

HERZOG Maschinenfabrik GmbH'da
Servis Bakım Eğitimindeydik

HERZOG kurulduğundan beri dünyanın her yerindeki müşterilerine akıllı çözümler ve birinci sınıf ürünler sunarak faaliyet gösterdiği sektörlerin güvenini kazanmıştır.

Herzog Maschinenfabrik GmbH eğitim faaliyetine A.B.D., MEKSİKA, KOLOMBİYA, İTALYA, BAHREYN ekipleri ve Türkiye'den sadece MERKİM KİMYASAL MEDİKAL DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI GID. TAR. İNŞ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. 3 kişilik ekibiyle katılmıştır.

Daha fazla

SERVİS BAKIM EĞİTİM SERTİFİKALARIMIZ

MERKİM KİMYASAL MEDİKAL DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI GID. TAR. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Ahmet K. KIRATLI
DIŞ TİCARET MÜDÜRÜ
Kimya Mühendisi
(O.D.T.Ü. - 1994)

Biz sizi arayalım

MERKİM ŞİRKETLER GRUBU
Tüm Laboratuvar ihtiyaçlarının tek çözüm adresi